Korkmaz Soğutma SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ.
0212 428 62 73

Hakkımızda

Vizyonumuz

1987 yılında kurulan ve Türkiye'de ilk araç soğutucularını imal eden KORKMAZ SOĞUTMA SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. sizlerden aldığı öneriler,övgüler ve heyecan ile daima yeniliklere açık bir şirket olmuştur. Referans listemizin her gün daha da büyümesi, teknoloji, personel, tesis, yetkili servis ve bayi teşkilatı ile kalite uygunluk belgeleri için daha hassas çalışmamızı gerektirdi. Şirketimize ait yeni tesisimizde sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

- Pazarındaki üstün konumunu muhafaza etmek ve daha yukarıya taşımak.

- Seçkin çalışanlarıyla iş mükemmeliyetini hedeflemek.

- Müşteri taleplerini kaliteli,zamanında ve taahhüt edildiği şekilde karşılamak.

- Mutlak müşteri memnuniyetini karşılamak .

- Dünya markası olmak.

Misyonumuz

Korkmaz Soğutma Sistemleri olarak misyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz frigorifik soğutucu ünite ve frigorifik izolasyonda kaliteden ödün vermeden üretim gerçekleştirirken, sunduğumuz ürün ve hizmetler ile müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, gerek ekonomik, gerekse sosyal ve kültürel anlamda ülkemizin geleceği için yatırım ve istihdamı arttırmaktır.

Değerlerimiz

Sahip olduğumuz 28 yıllık geçmiş ile Türkiye'nin köklü şirketler topluluğundan biri olmak. Sunduğumuz çeşitli ürün ve hizmetler ile sektörümüzde ilkleri gerçekleştirmeye devam etmek. - Açıklık ve şeffaflık - Dürüstlük ve güvenilirlik - Güler yüzlü iletişim - Yeniliğe / Değişime açık olmak - Çalışkan ve özverili olmak - Dakiklik / Disiplin - Ekip Çalışması Değerli övgülerinizin yanında her türlü önerileriniz bizlere yardımcı olacaktır.


ANA SAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER MEDYA TEKLİF FORMU AR-GE İLETİŞİM